Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

07 czerwca 2018
Die Control 2018 to nasze najważniejsze wydarzenie w tym roku: innowacyjne rozwiązanie DSGVO do
06 maja 2018
ConSense COMPACT z nagrodą INNOVATIONSPREIS-IT    Nasze proste i ekonomiczne rozwiązanie dla profesjonalnego i opartego

Zadzwoń do nas: +48 661 098 407

Oprogramowanie do zarządzania jakością i procesami

Zjedź niżej

ConSense: Technologicznie wiodący dostawca przyjaznego dla użytkownika oprogramowania do zarządzania procesami i jakością

 

ConSense GmbH stworzył międzysektorowe i całościowe oprogramowanie do zarządzania procesami i jakością oraz zintegrowanych systemów zarządzania. Proste w obsłudze, modułowe i skalowalne, przedstawione rozwiązania idealnie nadają się do wielu różnych wymagań: od systemu zarządzania jakością do normy ISO 9001, poprzez mapowanie wielu innych standardów, aż do odpowiednich systemów GxP. Wspieramy klientów na każdej płaszczyźnie działania, od małych po średnie i działające na skalę międzynarodową przedsiębiorstwa.

 

Szybkie, proste i efektywne kosztowo wejście

w świat obsługi oprogramowania wspomagania procesów i zarządzania jakością - dla firm ze wszystkich sektorów i systemów zarządzania

o mniejszej złożoności.

 

Dostosowane do potrzeb klienta rozwiązanie do zarządzania procesami i jakością w profesjonalnej obsłudze systemów zarządzania - dla firm z różnych sektorów, od małych firm po średnie przedsiębiorstwa.

 

Wysoce konfigurowalne oprogramowanie do zarządzania procesami i jakością dla zdecentralizowanych i złożonych systemów zarządzania z rozproszonymi strukturami organizacyjnymi - dla firm ze wszystkich sektorów i MŚP po międzynarodowe koncerny.

 

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Z oprogramowania ConSense skorzystał już szereg firm!

Więcej referencji możesz zobaczyć  TUTAJ

Copyright by EMBE Consulting

ZADZWOŃ

+48 661 098 407

 

LUB NAPISZ

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPRASZAMY NA NASZE STRONY

 

EMBE CONSULTING JEST JEDYNYM W POLSCE PRZEDSTAWICIELEM NIEMIECKICH PRODUCENTÓW OPROGRAMOWANIA